Za chalupou Mezi lukami, která funguje jako antidepresivum

Příroda léčí. A máloco umí nánosy civilizace a jedovatého stresu smýt tak efektivně jako voda z hor. Pokud hledáte místo, kde se magie násobí, jeďte do Beskyd. Na konci Čeladné odbočte z hlavní na úzkou cestu, co se lesem vine podél zátočin Huťského potoka, přes mostek ve stráni a jste tu. Dům z kamene, louka, les, hory. Vítejte Mezi lukami, v novém projektu manželů Hradilových, kteří jsou podepsáni pod známým boutique hotelem Mezi plůtky.

Chalupa má dvě roubené ložnice, kamennou koupelnu a pak jeden velký plynoucí prostor, který přechází z velkorysého obýváku přes prosklenou jídelnu z bývalého průjezdu do kuchyně vestavěné do starého chléva. Kamenná dlažba je stejná tady uvnitř i na terase – aby interiér i exteriér byly propojeny a aby prostor neměl konce.

Věrná svému jménu, chalupa leží ve stráni mezi dvěma lukami. Jedna ji objímá shora ze svahu Malé Stolové, ta druhá zespod zase otevírá panorama údolí pod masivem Ondřejníku a Skalky. 

Tuhle chalupu si pronajmete celou a bude pár dní jenom vaše. Soukromé útočiště uprostřed divoké doby. Hostům je otevřena celoročně a cena za jednu noc je dvanáct tisíc.

No items found.

KAM DÁL

Mezi lukami a Mezi plůtky nejsou jediné projekty manželů Hradilových. Prodlužte si výlet přespáním v Ostravě, kde můžete volit mezi noclehem na zámku Zábřeh či v hotelu City.City. Obě jedinečné stavby k sobě poutá linka stylu Daniely Hradilové. Výborně se najíte také v hotelové restauraci Loft. Jestli dostanete chuť na kus pořádného steaku, udělejte si rezervaci v restauraci Comedor, která taky spadá pod Depende Group podnikavých manželů.

JAK SE TAM DOSTAT

Mezi Lukami
Čeladná 33
739 12 Čeladná

Ukázat na mapě
Tip partnera speciálu

ZÁŽITEK Z CESTY

Na místě, kde je slyšet jen šumění luk a okolních lesů, vynikla zajímavá vychytávka Range Roveru – měkké a tiché zavírání dveří. Jde to totiž bez bouchání: jedno šlápnutí na brzdový pedál nebo dotyk prstem na displeji a dveře se potichu zavřou samy. Stejný trik jde zopakovat i zvenku – jen ťuknete do kliky a pak už pozorujete, jak se dveře zavírají a klika mizí v hladké ploše dveří. Objeví se opět, až auto rozpozná blízkost vašeho „klíče“.

Chci zažít
Úspěšné Česko jsme pro vás zmapovali v nejnovějším Range Roveru páté generace #landroverapproved 

V novém Range Roveru můžete vyjet kamkoliv. Na pastvinu i večer do opery

Tohle je asi jediné auto na světě, ve kterém přes den můžete nahánět krávy po pastvinách, pak si s wapkou užít čtvrt hodiny radosti při smývání bahna a večer v něm ve fraku a lakovkách vyrazit na koncert do opery.

Celý článek